niedziela, 2 czerwca 2019

Sklep getnamenecklace

Chciałabym się z Wami podzielić na temat strony, którą ostatnio odkryłam. Jest to sklep z asortymentem biżuteryjnym. Muszę się przyznać, że wcześniej o niej nie słyszałam. Teraz postanowiłam bliżej się jej przyjrzeć i sprawdzić co takiego ciekawego się tam kryje.
Strona na pierwszy rzut oka prezentuje się tak:
Wszystko jest przejrzyste i pogrupowane w odpowiednie kategorie. Zakładki z pewnością ułatwiają szybkie wyszukanie konkretnej "rzeczy". 
Ważne jest to, że płatność można zrealizować za pomocą różnych walut w tym np. euro, niestety bez możliwości płacenia w złotówkach.
Przechodząc już do prezentacji samej strony i jej zawartości, muszę przyznać że wybór jest dość obszerny. Znajdują się tam naszyjniki w różnych kształtach, z napisami, z różnymi dodatkami, a także m.in pierścionki i bransoletki. Wszystkie produkty są wykonane z srebra lub złota. 
Na stronie można zauważyć liczne promocje, które z pewnością zachęcają do zakupu. Biorą pod uwagę ceny "nasze" wszystko jest bardzo porównywalne. Myślę, jednak że spersonalizowana biżuteria znacznie drożej "wychodzi" u nas niż na stronie www.getnamenecklace, a z pewnością jest bardziej oryginalna. 
Jeśli, już coś Wam wpadnie w oko, tak jak mi np. spersonalizowany naszyjnik, z dwoma wybranymi imionami, zamówienie nie sprawi większego problemu, pomimo tego że strona w całości jest w języku angielskim. Cała procedura zamawiania jest bardzo łatwa i intuicyjna. KLIK

Przy zamówieniu mamy możliwość wyboru materiału (srebro, złoto, różowe złoto), 1 imię, 2 imię (nazwa), długość, ilość. 
Obrazki w idealny sposób pokazują wybraną biżuterię. Szczególnie jest to pomocne w przypadku problemów ze zrozumieniem obcego języka. Wybór długości biżuterii też jest wspaniale rozwiązany. 
Do zakupu dołączane jest piękne prezentowe pudełeczko, które w przypadku obdarowania bliskiej osoby będzie się pięknie prezentować z zawartością. 
To co szczególnie mi się podoba to możliwość płatności metodą PayPal, którą ja szczególnie preferuję i dla mnie jest bardzo wygodna. 
Wysyłka co sugeruje już pierwsza strona www.getnamenecklace.com jest całkowicie bezpłatna i to jest kolejny plus.
Odbiór zamówienia to tylko od 3 do 5 dni roboczych. Jeśli wybrany produkt nie spełni naszych oczekiwań jest możliwość jego zwrotu lub ewentualnej wymiany do 99 dni od momentu zakupu. 

Podsumowując, strona z pewnością zachęca do obejrzenia jej całego asortymentu. Ceny są adekwatne i myślę, że nie są wygórowane. 
To co wyróżnia spośród innych, www.getnamenecklace.com to przede wszystkim różnorodność i oryginalność. 
Tak wiele jest okazji, aby obdarować swoich bliskich, a nawet siebie. Dlaczego nie skorzystać z tak dobrze przygotowanej oferty? 

www.getnamenecklace.com biżuteria na każdą "rękę" ;)

Polecam !