środa, 10 lipca 2019

Balsam do ust Reve de miel - Nuxe Paris

Istnieje wiele balsamów do ust na rynku, które mają za zadanie nawilżać, odżywiać i regenerować. Nie każdy z nich w 100% spełnia swoje zadanie. Mam kilku ulubieńców z tej kategorii, ale lubię poznawać nowe produkty i poszerzać swoją listę produktów Top.
W ostatnim czasie natrafiłam na markę Nuxe Paris i ich balsam do ust/reve de miel (15g) KLIK
Balsam ma ciekawe opakowanie w formie szklanego słoiczka, który jest zapakowany w niewiele większy kartonik. Odkręcany jest za pomocą zakrętki, a po otwarciu po brzegi wypełniony produktem.
Zapach ? Jest bardzo delikatny i "nienachalny". Wyczuwam nutę miodu, który spełnia tutaj główną rolę. W składzie również znajdują się m.in. olejki roślinne, masło Karite i witamina E. Konsystencja jest zbita, ale mimo tego, aplikacja nie sprawia problemów. Pod wpływem ciepła, balsam przyjemnie rozprowadza się na ustach. 
Moim nieodzownym problemem od zawsze jest suchość ust i widoczne skórki. Jest to bardzo niewygodne, a dodatkowo nieestetyczne. Nie zawsze to co było pod ręką pomagało, aż natrafiłam na ten bestseller od Nuxe Paris. Po aplikacji nawilżenie jest natychmiastowe. Moje usta stają się gładkie i lekko połyskujące. Przyjemne uczucie, odżywienia i regeneracji. Po użyciu, odczuwam ulgę i  moje usta wreszcie wyglądają dobrze. 
Balsam stosuję każdego dnia, głównie na noc, kiedy to najmocniej odczuwam przesuszenie ust. Po nałożeniu, czuje się bardzo komfortowo i nic mi więcej nie potrzeba. Działa jak prawdziwy balsam do ust i zawiera w sobie wszystko to co powinien mieć. 
Idealnie spisze się na każde warunki klimatyczne, obecnie w okresie letnim jak i jesienno-zimowym. KLIK
Myślę, że słoiczek starczy mi na bardzo długo, pomimo stosowania balsamu każdego dnia. W tym momencie widzę niewielkie zużycie, a stosuje go już od kilku tygodni. 
Myślę również, że lekko problematyczne może okazać się dla niektórych osób sposób wydobywania balsamu, aczkolwiek można się do tego przyzwyczaić. 

Podsumowując, jest to produkt, który jest wart swojej ceny. Sprawdza się w 100% i ma bardzo dobry skład. 

Dla bardzo wymagających osób, sprawdzi się idealnie.